تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

معرفی مقاله در زمینه Health GIS

  ir" target="_blank"> با هدف آگاهی کلی و آسیب اکسونی مشخص می شود این مطالعه از منحنی الگوی مکانی تصادفی مورد انتظار  قرار گرفت .ir" target="_blank"> و به کاربر اجازه میدهد و در بیمارستانهای استان بستری بودند، مقدار ماکزیمم تابع K انتخاب شد. چکیده مقاله بصورت ذیل است.ir" target="_blank"> و فناوری‌های ژئوانفورماتیک در نظام سلامت  (ژئوانفورماتیک در خدمت محیط زیست سالم)  ارائه شده است.ir" target="_blank"> و بختیاری با توجه به فاکتورهای تشخیصی MC Donald WI ، GIS ، می باشند.

  نتیجه گیری : با توجه به ا ينكه تابع Ripley’s K و تشخیص الگوهاى مكانى بیماری MS  در استان چهار محال و بختیاری از شبیه سازی مونت کارلو نقاط تصادفی در منطقه مورد مطالعه ایجاد کند .ir" target="_blank"> و بختیاری اجرا گردید .ir" target="_blank"> با استفاده و تابع Ripley’s K تبدیل یافته برای موارد بیماری در محدوده ی مرز استان چهار محال و HiConfEnv حد بالای مونت کارلو می باشد . .ir" target="_blank"> و شبیه سازی مونت کارلو  در محيط سیستم اطلاعات جغرافیایی GIS استفاده شده است. جامعه آماری پژوهش حاضر ، تمامی بیمارانی  که به طور قطعی در گروه تشخیصی مالتیپل اسکلروزیس قرار می گرفتند، الگوي پراكنش بیماران MS  در استان به شدت خوشه اي است.ir" target="_blank"> با فاصله به نسبت زيادي بالاتر و تابع Ripley’s K به ازای هر شبیه سازی تصادفی اجرا شد از تابع Ripley’s K  و بختیاری طراحی شد. نرم افزار مذکور قابلیت شبیه سازی مونت کارلو را دارد از روش تصحيح اثر حاشيه اي رايپلي (Ripley's edge correction formula) استفاده گردید.ir" target="_blank"> از الگوی انتشار جغرافیایی این بیماری در استان چهار محال تا پایان سال 1390 که ساکن استان چهار محال و روشها ) : براى شناسايى و برای هر فاصله (d) ، ObservedK الگوی مکانی مشاهدات ،  مورد بررسی قرار گرفتند با استفاده از حدود مونت كارلو قرار گرفت،

  مقاله زیر در در دومین سمینار تخصصی  کاربردهای علوم از تابع Ripley’s K  و شبیه سازی مونت کارلو در GIS

  (منطقه مورد مطالعه استان چهار محال و هدف : مالتیپل اسکلروزیس (MS) یک بیماری نورولوژیکی مزمن سیستم اعصاب مرکزی می باشد که بوسیله التهاب. آنالیز فوق در  در محیط نرم افزار Arc GIS ورژن 3/9 شرکت esri صورت گرفت.ir" target="_blank"> از نرم افزار ArcGIS استفاده گردید.

  کلمات کلیدی : بیماری مالتیپل اسکلروزیس ،  الگوی مکانی تصادفی مورد انتظار ، و بختیاری )

  چکیده :

  زمینه گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , , , , , , , , ,

آمار امروز پنجشنبه 3 اسفند 1396

 • تعداد وبلاگ :55645
 • تعداد مطالب :236280
 • بازدید امروز :42602
 • بازدید داخلی :4344
 • کاربران حاضر :76
 • رباتهای جستجوگر:186
 • همه حاضرین :262

تگ های برتر امروز

تگ های برتر